Зустріч новообраного студентського самоврядування з керівництвом Хмельницького національного університету

27 жовтня відбулася зустріч новообраних голів факультетів та Голови Студентської ради з ректором Хмельницького національного університету Сергієм Матюхом і проректором з науково-педагогічної роботи Миколою Йохною.

На початку зустрічі Сергій Матюх привітав голів студентських рад з обранням на посади. Зазначив, що потрібно звертати увагу на удосконалення освітніх програм та бути проінформованими про їхню акредитацію. Зауважив, що студентське самоврядування є рушієм всього нового та сучасного. Кожен факультет має свою специфіку, тому потрібно все детально аналізувати, більше комунікувати та покращувати матеріально-технічну базу, зокрема лабораторну, що є дуже складним у воєнний час, і на сьогодні вже є позитивні зміни. Закцентував, що попереду ще багато роботи щодо покращення умов проживання у гуртожитках, і звичайно, організації студентського дозвілля.

Проректор з науково-педагогічної роботи Микола Йохна приєднався до вітань і зауважив, що це неоціненний досвід у житті. Звернув увагу на орієнтацію роботи з покращення організації освітнього процесу у нинішніх умовах. Закцентував, що студентство також повинно знати про акредитацію освітніх програм, яка відбувається в університеті. Порекомендував головам факультетів звернути більшу увагу на участь у благодійних акціях, волонтерстві, заходах національно-патріотичного спрямування; проявляти ініціативу щодо покращення студентського життя. Закликав співпрацювати з Центром культури та естетичного виховання студентів для організації різноманітних культурних заходів.

Після представлення всіх голів факультетів, голова студентської ради ХНУ Матковська М.А., у свою чергу, зауважила, що вже зроблені перші кроки, а також закцентувала увагу на перспективах розвитку і діяльності студентського самоврядування, майбутніх спільних проєктах, навчальних і наукових заходах, а також заходах для покращення студентського життя.

На завершення Сергій Анатолійович висловив підтримку студентському самоврядуванню у вирішенні актуальних проблем студентства та надію у подальшій співпраці.

Відділ зв’язків з громадськістю