Засідання з користю для ЗСУ

Дійсно важливе засідання студентського самоврядування відбулося 11 березня в нашому спортивному комплексі! Наше студентське самоврядування збиралося для чогось більшого, ніж просто обговорення планів – ми об’єднали зусилля для плетіння маскувальних сіток для наших захисників – Збройних Сил України!

Це було не лише засідання, а справжня демонстрація нашої підтримки та відданості тим, хто віддає своє життя за нашу країну. Разом ми плетемо ці сітки не лише для захисту, а й для того, щоб передати наші серця та душі в кожному вузлику.

Дякуємо кожному, хто долучився до цього надзвичайного заходу! Ваш внесок важливий і невимірний! Давайте продовжувати діяти разом для блага нашої країни та її героїв! #ЗСУ #підтримка #відданість #студентське_життя