Вибори Голови Студентської ради Хмельницького національного університету

23 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбулися вибори на посаду голови Студентської ради університету та голів Студентських рад факультетів.

Вибори здійснювалися за мажоритарною системою, до голосування допускалися усі студенти академічних груп. Усього проголосувало 717 студентів. Виборчі дільниці працювали з 09:00 до 15:00.

За підрахунками результатів голосування, Студентську раду ХНУ очолила Матковська М.А – студентка 3 курсу, групи СОБ-21-1, кафедри екології та біологічної освіти.

Головами студентських рад стали факультетів стали:

СР ГПФ – Гречана Каріна – студентка 2-го курсу, групи ЕКОЛ-22-1 (кафедра екології та біологічної освіти);

СР ФІТ – Швайко Валерія – студентка 4-го курсу, групи КІ2-20-1 (кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем);

СР ФТіД – Адамова Катерина – студентка 2-го курсу, групи ШВ-22-1 (кафедра технологій конструювання швейних виробів);

СР ФІТА – Горбачук Ігор – студент 3-го курсу, групи АТ-21-1 (кафедра трибології, автомобілів та матеріалознавства);

СР ФМВП – Лебідь Дар’я – студентка 3-го курсу, групи ПОЛ-21-1 (кафедра міжнародної комунікації та політології);

СР ФЕУ – Олексюк Юлія – студентка 2-го курсу, групи МР-22-1 (кафедра маркетингу);

СР ФУАТ – Самар Руслан – студент 3-го курсу, групи МН-21-2  (кафедра менеджменту та адміністрування);

СР ФЗПФКС – Побережна Кароліна – студентка 2-го курсу, групи ПП-22-2 (кафедра психології та педагогіки).

Представник від ФЗПФКС до Вченої ради – Петрова Анастасія – студентка 2-го курсу, групи ПП-22-2 (кафедра психології та педагогіки).

Вітаємо та бажаємо творчої наснаги й плідної роботи у системі студентського самоврядування!

За інформацією Студентської ради ХНУ