Збір макулатури в університеті!

Дорогі друзі, студенти та викладачі!

Ми хочемо поділитися з вами захопливими новинами та подякувати кожному, хто долучився до нашої ініціативи зібрати макулатуру в університеті!

З 30 жовтня по 16 листопада Гуманітарно-педагогічний факультет разом із іншими факультетами організував акцію збору макулатури. І ось результати наших спільних зусиль: ми зібрали неймовірні 154 кг макулатури!

Але це ще не все! Зібрані кошти в сумі 640 грн були використані для закупівлі 11 сушкарів та 13 грілок, які ми передали нашим військовим.

Дякуємо кожному, хто приєднався до цієї акції, Такі ініціативи показують, наскільки ми можемо досягти великих речей, коли працюємо разом. Наш університет – місце, де наука, природа і людська турбота об’єднуються!

Нехай це буде лише початком наших спільних зусиль для створення екологічно чистого та підтримуючого середовища!