Третій форум Національного українського молодіжного об’єднання

У вогні захоплення та натхнення! Голова студентського самоврядування, Марія Матковська, у щирому дусі представляла Українську Асоціацію Студентства на третьому національному молодіжному форумі Національного українського молодіжного об’єднання у Києві!

Протягом 23-25 лютого Марія разом з делегацією УАС занурювалися у світ активної молоді, обмінювалися ідеями та враженнями з молоддю з усієї України. Зустрічі з неймовірними людьми, захоплюючі дискусії та безцінні навчальні моменти – все це надихнуло на нові досягнення та проекти!

Марія Матковська разом з УАС відкрили для себе безмежні можливості співпраці та розвитку, які точно стануть фундаментом для майбутніх досягнень. Дякуємо Національному українському молодіжному об’єднанню за цей незабутній досвід!