Подаруй краплю надії

Друзі, ми щасливі поділитися з вами доброю новиною та надзвичайним вчинком наших студентів!

У рамках проєкту “Стань донором-подаруй краплю надії” разом зі студентською радою та профкомом студентів, ми організували похід на станцію переливання крові 28 листопада.

Наші студенти виявили вражаючу готовність поділитися своєю кров’ю, приносячи надію та допомогу тим, хто її найбільше потребує. Завдяки вашій великодушності і солідарності ми стали частиною важливої місії врятування життів.

Цей акт відданості та милосердя підкреслює дух співтовариства університету та нагадує про те, що ми разом можемо зробити більше.

Дякуємо кожному, хто долучився до цієї благородної справи, до наших донорів, які внесли свій вклад в збереження життя!

Нехай це буде початком нашої традиції допомагати і підтримувати один одного, надаючи крапельку надії кожному, хто цього потребує.