Участь студентського самоврядування у заході Молодіжного центру “Школа успішного підприємця”

Представники студентського самоврядування взяли участь у заході Молодіжного центру “Школа успішного підприємця”, який проходив 28-30 листопада у Молодіжному центрі.

На заході були розглянуті етапи створення бізнесу та дизайн мислення.

28 листопада були розглянуті етапи створення ФОП, також був запрошений Сергій Толстіхін який є засновником садиби “Дім мандрівника”.  Сергій розповів про всі тонкощі оформлення та ведення бізнесу.

29 листопада була проведена симуляційна гра про ведення бізнесу, у якій представники студентського самоврядування зайняли перше місце

30 листопада кожен учасник розробив свою бізнес ідею, яка могла б покращити якість проживання в нашій громаді, та презентував її.