Круглий стіл “Згуртовані Дія Ми”

15 лютого відбувся Круглий стіл “Згуртовані Дія Ми” між керівниками студентського самоврядування закладів освіти міста Хмельницького.

У форматі активного обговорення було розглянуто низку питань, зокрема:

• налагодження сталої співпраці та комунікації серед органів студентського самоврядування закладів освіти міста;

• обговорення внесення змін до Закону України «Про вищу освіту», щодо розширення прав органів студентського самоврядування;

• обмін досвідом, реалізованими заходами, планами на майбутнє;

• обговорення та пошук методів вирішення актуальних питань студентського самоврядування;

• висвітлення напрямків співробітництва

Меморандуму про співпрацю між Хмельницькою міською радою, Молодіжною радою Хмельницького та усіма ОСС ЗВО, задля формування та реалізації молодіжної політики Хмельницької МТГ.

В рамках Круглого столу, також, був проведений тренінг “Основні цілі керівників студентського самоврядування”. Разом запланували організацію спільних заходів, які стосуються волонтерства та різностороннього розвитку студентської молоді міста.