Гордість за наше студентське спільноту!

17 листопада студентське самоврядування Хмельницького національного університету взяло участь у заходах молодіжного марафону єдності до відзначення Міжнародного Дня студента. Наша голова самоврядування, Марія Матковська, та член студентського самоврядування, Наталія Ковальова, представили наш університет!

В рамках заходу було проведено майстер-клас по виготовленню окопних свічок. Ми віримо, що маленький вогник може принести тепло та підтримку тим, хто захищає нашу країну.

Також, в рамках події були проведені практичні вправи для соціальної адаптації внутрішньо-переміщених осіб та зняття психологічної напруги і стресу. Важливо пам’ятати, що разом ми сильніші, і ми завжди готові підтримати один одного!

Не менш важливою частиною заходу був унікальний тренінг з теми “Самопрезентація та риторика”. У ХХІ столітті володіння soft skills та вміння висловлювати свою громадянську позицію – це ключові навички, які нам необхідно розвивати.

Дякуємо всім, хто організував і взяв  участь у цьому неймовірному заході! Разом ми робимо наш університет та наше місто кращими місцями для навчання та життя. #СтудентськеСпільнота #МарафонЄдності #ХмельницькийУніверситет