День пам’яті Героїв Небесної сотні

20 лютого у День пам’яті Героїв Небесної сотні біля пам’ятного знаку «Героям Слава» на території Хмельницького національного університету відбулася церемонія вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції гідності.

У заході взяли участь викладачі, студенти, співробітники та представники структурних підрозділів нашого закладу. Хвилиною мовчання присутні  вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС та захисників повномасштабної російсько-української війни.

У цей день ми згадуємо події, які вплинули на хід історії нашої держави, а також тих героїв, які не побоялися стати на захист країни та її майбутнього. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.