Акція “Миколай прийде до кожного” у Хмельницькому національному університеті

Акція “Миколай прийде до кожного” у Хмельницькому національному університеті, яку щорічно організовує студентська рада, цьогоріч була  успішною! Завдяки вашій неймовірній підтримці ми зібрали суму –  4  760  грн!

У цей чудовий день святого Миколая, студентське самоврядування вирішило подарувати усмішки та радість тим, хто цього найбільше потребує! Сьогодні 6 грудня ми відвідали КНП Хмельницький спеціалізований будинок дитини та передали діткам наші подарунки: іграшки, безконтактні термометри , педіатричний тонометр, засоби гігієни та смаколики

Дякуємо кожному, хто приєднався до акції та разом ми створили святкове диво. Спільно ми зробили світ кращим для дітей, і це – найкращий подарунок для нас усіх.